• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 26, 2019

2 Metrelik Yükseklikte Vidanjör

by gokhan in Vidanjor

Vidanjörlerin kendilerine has geniş vakumlama hortumları bulunur. Bu hortumları kullanarak yağmur suları, kimyasal sular ve kanal suları gibi birtakım materyalleri vakumlayabilir, haznelerinde muhafaza edebilirler. Akabinde bu materyallerin uygun bir alan boşaltılması neticesinde vidanjör hizmetini tamamlamış olur. Ancak her vidanjör tipi de elbette her yerde kullanılamaz. Bilhassa kapalı otoparklar ya da dar sokaklarda 2 metrelik yükseklikte vidanjör tercih edilmesi gerekecektir. Bu sayede her alanda vidanjör hizmetlerini gerçekleştirmek mümkün olabilecektir.

Hizmet Standardımız En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuluyor

Vidanjör hizmetlerinde belirli bir hizmet standardımız mevcuttur. Her ne olursa olsun bu hizmet standardını sabit tutmak ve mümkün olduğu kadar yukarı taşımak adına her detayı düşünüyor ve siz değerli müşterilerimizi daha fazla memnun edebilmek adına da gerekli olan her şeyi yapıyoruz. Nihayetinde firma olarak sizlere sağladığımız hizmetlerde sadece emeğimizin karşılığı olan meblağları talep ediyor, uçuk fiyatlar ile bütçenizi sarsmıyoruz. Üstelik bütçenizi korumamızla beraber hizmet kalitemizden de asla ödün vermiyor, deneyimli ve profesyonel personellerimiz ile mutlu bir müşteri profili oluşturmayı amaçlıyoruz.

Acil İhtiyaçlarınıza En İyi Şekilde Cevap Veriyoruz

İhtiyaç duyduğunuz vidanjörleri zaman zaman acil ihtiyaç olarak da karşınıza çıkabilir. İşte bu gibi hallere karşı da bizlerden talep ettiğiniz hizmetler karşılığında en kısa sürede bir randevu veriyor; hizmetlerimizi acil olarak da icra edebiliyoruz. Bilhassa yağmur suyu çekme ya da kanal açma gibi hallerde vidanjörlere duyulan ihtiyaç acil olabiliyor. Acil vidanjör hizmetimizle de yanınızda olduğumuzu bilmenizi rica ederiz.

Filomuzu Oluştururken Beklentilerinizi Dikkate Alıyoruz

Filomuzu her zaman için sizlerin beklentilerine uygun bir şekilde oluşturuyoruz. Bu alanda müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetleri önceden tespit ediyor, teknolojiyi ve bu alandaki her türlü gelişmeyi de yakından takip ediyoruz. Bu sayede filomuzu da müşterilerimizin beklentilerine uygun bir şekilde geliştirip yenileyebiliyoruz. Müşterilerimizin beklentileri arasında en sık mevcut olanlardan bir tanesi de 2 metrelik yükseklikte vidanjör. Bu vidanjör türleri daha ziyade dar sokaklar ve otopark benzeri kapalı alanlarda kullanılıyor. Hem daha fazla hareket kabiliyetine sahip olması hem de her alanda kullanımının mümkün olması bu vidanjör tipini çok daha tercih edilesi kılıyor.

TIKLA ARA
WhatsApp