• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 7, 2019

7/24 Vidanjör

by gokhan in Vidanjor

Evlerde oluşan tuvalet tıkanıklığının, tuvalet borularından veya giderlerinden kaynaklanmaması durumunda tıkanıklık kanalizasyon çukurlarındaki veya kanallardaki çoğalmış fazla pis sulardan kaynaklanır. Bu çukurlardaki pis sular veya birikintiler temizlenmeden tuvalet tıkanıklığı giderilemez. Bu sorunun çözülmemesi de sürekli koku oluşumuna ve ortama enfeksiyon yayılmasına sebep olur. Son yıllarda vidanjör makinesi ile kanalizasyon çukurlarında bulunan ve tıkanıklık oluşumuna sebep olan bu pis atıklar ve yağ birikintileri hortumlama yöntemiyle çekiliyor ve içinin tamamen boşaltılması sağlanıyor. Bu işlem ile dışarı taşmalar ve kötü koku oluşumu önleniyor. Bu işlemin tesisatçılar veya altyapı firmaları tarafından yapılan bir işlem olmaması bu sıkıntıyı yaşayan kişiler için önemli bir sorun haline geliyor. Peki, 7/24 Vidanjör hizmeti içinde neler sunuyor?

Vidanjör Hizmetlerinde Kesin Çözümler

Kış aylarında ve yaz aylarında oluşan kanal tıkanıklığı veya kanal taşması kirli ve mikrop dolu alanların oluşmasına sebep oluyor. Aynı zamanda fabrika gibi işletmelerin yağ atıkları ve büyük atıkları da tıkanıklık oluşumunu artıran etmenler arasında bulunuyor. Firmamız yıllardır 7/24 vidanjör ve kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetleri veren kaliteli bir firmadır. Bu işlemi yapmak için gerekli olan tüm belgelerimiz mevcut olmakta ve uzun süre sorun çıkarmayacak hizmetler vermekteyiz.

Vidanjör Hizmetlerimiz

Yol ortalarında asfalt üzerlerinde, apartman bahçelerinde, otoparklarda, fabrika veya işletme etraflarında ve hatta apartman havalandırma boşluklarında bulunan tıkalı kanalizasyon çukurlarına 7/24 vidanjör hizmetimizle müdahale etmekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda bu konunun hassasiyetine uygun olan özel çözümler uygulamakta ve kısa süre içinde sonuç odaklı çalışmalarla hizmet vermekteyiz. Pis su ve atıkların tamamen boşaltılması konusuna özen göstermkte ve sorunun tamamen ortadan kalkmasını sağlamaktayız.

Vidanjör İle Atık Çekme

Endüstriyel alanlarda, iş yeri ve lokanta gibi yapılarda yağsal atık veya pis su atıklarının temizlenmesinde özel vidanjör araçlarımızla vakum tekniğini kullanarak 7/24 vidanjör hizmeti vermekteyiz. Pis su ve atık bulunan, tıkalı olduğu belli olan veya yıllardır bakım yapmadığınız pisuvar çukurlarının bakım işlemleri için firmamızdan kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler alabilirsiniz. Kaliteli teknik, tecrübeli personel yapımız ve yöntemlerimizle sizler için sorun oluşturan bu konuya kısa süre içinde son vermekteyiz.

TIKLA ARA
WhatsApp