• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 26, 2019

Dar Alan Vidanjörü

by gokhan in Vidanjor

Vidanjör, özel vakumlama teknolojisi ile donatılmış ve kendisine has bir tankı bulunan; foseptik, kanal, yağmur suyu ve benzeri işlemlerde kullanılan; su ve benzeri materyalleri vakumlayarak tankın içerisine alan araçlara denir. Akabinde bu materyaller sizlere sağladığımız dar alan vidanjörü tarafından uygun alanlara boşaltılacaktır. Dar alan vidanjörleri, normal vidanjörlere kıyasla çok daha küçüktür ve daha ziyade ara sokak ve benzeri yerlerde kullanılmaktadır.

Makul Fiyatlı Vidanjör Hizmeti

Vidanjör alanında sizlere sunduğumuz emsalsiz hizmet, her zaman için piyasadaki en makul fiyatlar üzerinden arz ediliyor. Bu makul fiyatlarımız sizlerin bütçesini korumasının yanında kalitemizden ödün verdiğimizi de hiçbir zaman düşündürmüyor. Ne de olsa bizler kaliteli bir hizmeti uygun fiyata sunmak üzerine kurulu bir hizmet anlayışı benimsemiş durumdayız. Bunun yanı sıra sizlere sağladığımız hizmette yer alan deneyimli personellerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız da uygun fiyata kaliteli hizmetimizi teyit eder niteliktedir.

İşlevsel ve İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Filo

Araçlarımız sizlerin ihtiyaçlarına göre seçilmiş ve en sık tercih ettikleriniz arasından son derece işlevsel bir filo oluşturulmuştur. Bu geniş filomuz sayesinde rahatlıkla ihtiyaçlarınıza en uygun düşen vidanjörü tercih edebilirsiniz. Elbette bunlar arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesi de dar alan vidanjörler olarak tanınır. Dar alan vidanjörü kiralamak istediğinizde de sizlere en kısa zamanda bu hizmeti deneyimli sürücülerimiz ve firma personelimiz ile sağlayacağız.

Geniş Hizmet Ağımız

Vidanjör hizmetimizde son derece geniş bir hizmet ağı sağlıyoruz. Vidanjör kiralama hizmetlerimizde kimyasal su çekimi, kanal açma, foseptik çukurlarının temizlenmesi ve yağmur sularının çekilmesi başta olmak üzer pek çok alanda yanınızdayız. Aynı zamanda çalışma alanlarımızda alınması gereken güvenlik önlemlerini de dar alan vidanjörü kiralama hizmetimizde hiçbir zaman ihmal etmiyoruz. Bu sayede hem hizmet kalitemizi bir defa daha ispat ediyor hem de çalışma alanlarımızın güvenliğini layıkıyla sağlayarak vatandaşlarımıza karşı borcumuzu ödemiş oluyoruz. Üstelik bu hizmetlerimiz sırasında kuka ve benzeri ekipmanları da tam teşkilatlı araçlarımızda her daim bulunduruyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp