• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 18, 2019

Kanal Temizliği

by gokhan in Vidanjor

Şehirleşme oranının giderek arttığı ve nüfusun hızla yükseldiği şehirlerin en büyük sorunlarından biri haline gelen tıkanmış gider boruları ve kanalları insanların yaşamlarını zor durumu düşürebiliyor. Ayrıca insanların bu tip sorunlar ile karşılaştığında ne yapacağı konusunda bilgi sahibi olmaması ve deneyim sahibi olunmadan kanal temizliği için yapılan hatalı müdahaleler sorunun daha da büyümesine sebebiyet verebiliyor. Tıkanmış kanallar zaman içerisinde çevresel kirliliğe ve apartman dairelerinde taşmalara neden olacağından sağlık ve çevre açısından sakıncalı bir durum doğurabilir. Bu durumda yapılması gereken en doğru davranış kanal tıkanıklığı açma, temizleme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmalar ile iletişim sağlamak olmalıdır. Firmamız, hiçbir kırma işlemine gerek duymadan kanallarda meydana gelen tıkanmaları uzman bir şekilde gideriyor.

Kanal Temizliği Neden Yapılmalı?

Apartman gibi meskenlerin kanallarında meydana gelebilecek tıkanmaların başlıca sebepleri katı artıklardır. Bu katı atıklar ortalama 30 cm çapta olan kanalları kolay bir şekilde tıkayabilir, kanal içinde kirliliğe sebep olabilir. Tıkanan ve kirlenen kanallar hem sağlık hem de çevresel açıdan koku ve hijyenik olmayan koşullar ortaya çıkarıyor. Bu kapsamda şirketimiz, kırma işlemi gerçekleştirmeden tıkanan ve kirlenen boruların kanal temizliği işlemlerini uzman personelleri ile ivedilikle gerçekleştiriyor.

Vidanjörcü

Şirketimiz, tıkanıklık açma, rögar açma, banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanal açma ve temizliği gibi konularda profesyonel bir şekilde her biri alanında uzman çalışanları ile hizmet sağlıyor. Öte yandan tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde gerçekleştirdiğimiz teknik çalışmalar en uygun fiyatlar ile kalıcı çözümler sunuyor. Firmamız aynı zamanda müşteri memnuniyet politikası gereğince işlem bitiminde de teknik destek hizmet sunuyor.

Kanal Temizliği Nasıl Yapılır?

Vidanjörcü isimli firmamız, hiçbir kırma işlemine mahal vermeden son teknolojiye dayalı profesyonel ekipmanlar ile sorunun ana kaynağını tespit ettikten sonra temizleme aşamasına geçiyor. Kanal temizliği esnasında şirketimize ait kanal temizleme araçları, sorunlu kanalın içinde biriken kum, çakıl, kök ve kireç gibi nedenlerden kaynaklı tıkanıklıkları yüksek basınçlı sıcak su yardımıyla yumuşatarak, rögar bacalarına kadar getirilmesini sağlıyor. Bu işlem sonrasında rögar bacalarının ağız kısımlarında biriken maddeler vakum makinelerimiz tarafından emilerek temizleniyor. Eğer sizler de kanal temizleme gibi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz. ilgili web adresimiz üzerinden bizlere iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp