• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 22, 2019

Kanalizasyon Temizliği

by gokhan in Vidanjor

Kanalizasyon temizliği suda bulunan bakteri ve ciddi hastalıklara neden olan diğer mikroplara karşı acil olarak düşünülmelidir. Ani yağmur fırtınası, nehir suyu baskınlarının neden olduğu sel, kanalizasyon sistemlerinin boğulmasına, konut, ticari gibi mülklerde ağır hasarlar ile sonuçlanmasına neden olabilir.

Kanalizasyon Neden Tehlikelidir?

Hem gri hem de siyah su, herkese hastalık bulaştırabilen patojenler içerir, en yaygın patojenler; bakteri, parazitler ve virüslerdir. Bunlar sizi ağır bir şekilde hasta edebilir, uzun süreli hastalıklara bile yol açabilir ve bazı durumlarda ölümcül bile olabilir. Hem binalara hem de konutlara ciddi zararlar verebilecek kanalizasyon temizliği yapılmazsa, işletmelerin ticaret yapma kabiliyetini etkileyebilecek ve hatta sorun giderilmediği takdirde yaşanılmaz mülkler yaratabilecektir.

Firmamızın Kanalizasyon Hizmetleri

Firmamızın uzmanları, kanalizasyon gibi yerlerin hızlı ve güvenli bir şekilde temizlemek için özel eğitim ve ekipmana sahiptir. Su kirliliği, üç tür kirli su ile sınıflandırılabilir. Bunlar Temiz Su, Gri Su ve Kara Su’dur. Temiz su, evinize gelen ve doğrudan içilebilen sudur. Gri su, evlerden, çamaşır makinelerinden, bulaşık makinelerinden, duşlardan ve dışkı ile temas etmemiş sulardan boşaltılan sudur. Kara su, dışkı maddesiyle temas eden herhangi bir sudur.

Ekibimiz, karşılaştığı suya uygun eylem planını belirlemek için evinizi veya iş yerinizi denetler. Kirlilik mülkünüzü etkiliyorsa, uygun şekilde donanımlı ve sertifikalı firmamız tarafından hızlıca kanalizasyon temizliği yapılmaktadır.Firmamız kanalizasyonun sular altında kalması durumunda iki saat içinde yerinde hizmet ile içerisindeki zararlı mikroorganizmaların tamamen yok edilmesini sağlamaktadır.

Firmamız gerekli işlemleri uygulamadan önce etkilenen bölgelerin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için yapısal bir yaklaşım benimsemiştir. Kötü maddeler tamamen giderildikten sonra, bölgeyi en yüksek standartlarda, en yüksek hijyen seviyesine getirmeyi garanti ediyoruz.

Kanalizasyon Temizleme Nasıl Yapılmaktadır?

Atık su sızıntılarının, tehlikeli su ile başa çıkacak uygun Kişisel Koruyucu Ekipman ve bilgilere sahip profesyoneller tarafından yapılması şiddetle tavsiye edilir. Sızıntıdan herhangi bir kirlenme kalırsa, siz veya etkilenen bölgeyle temas eden herhangi bir kişi hastalanabilir veya ölebilir. Tarafımızca verilen ideal tepki, bölgeyi tamamen temizleme, kötü atık ve bakterileri uzaklaştırma, kanalizasyonu sterilize etme ve bölgeyi güvenli hale getirmektir. En gelişmiş teknolojimiz,%100 koku gidermeyi de garanti eder. Uygunsuz ürünlerin atılması ve çökme, kanalizasyon altyapısının zarar görmesi, bakım çalışmalarının neden olduğu zararlar ve ağaç kökleri gibi bitki büyümesinin neden olduğu zararlar da dahil olmak üzere bütün yanlışların üzerinden geçerek kanalizasyon temizliği yapılmaktadır

TIKLA ARA
WhatsApp