• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 27, 2019

Kiralık Vidanjör

by gokhan in Vidanjor

Vidanjörlerin genel kullanım amaçları arasında arkalarında bulunan vakum pompası ve hortumlarıyla sıvı maddeleri bir yerden çekip başka yere nakletmek bulunuyor. Özellikle küçük şehirlerde ve gerekli altyapıya sahip olmayan yerlerde vidanjörler sıklıkla kullanılıyor. Firmamızın kiralık vidanjör hizmeti ile siz müşterilerimize yoğun bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tıkanıklık açma hizmetimiz ile ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte hem hızlı hem de kolay bir şekilde çözüm üretiyoruz. Diğer taraftan kombine vidanjör araçlarımız ile kaliteli hizmet sunmaya her zaman özen gösteriyoruz. Alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız sayesinde günün her saati müşterilerimizin huzurlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmeleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamızın çalışma ruhsatlı ve lisanslı olması güvenilir hizmet verdiğimizin bir göstergesi olarak ön plana çıkıyor.

Kanal Temizleme Ve Kanal Açma Hizmeti

Yağışların yoğun olduğu dönemlerde bazen yağmur sularının taşıdığı çöplerin kanalizasyon giderlerini tıkadığı görülüyor. Bu tıkanma sonrasında su kendine akacak bir yer bulamadığından dolayı daha çukur bölgelerde hızla birikmeye başlıyor. Özellikle altgeçitlerde bu tür durumlar sık sık büyükşehirlerde yaşanıyor. Firmamız bu tür durumlarda da kiralık vidanjör hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm bularak birikmiş yağmur sularını çekiyor. Ayrıca altgeçitlerin yaya ve araç trafiğine açılmasına da imkan sağlıyor. Aynı zamanda firmamız otel ve hastane türü dar çalışma alanlarında da siz değerli müşterilerimize başarılı bir şekilde hizmet veriyor. Araç kapasitemiz gelen taleplere kolay ve hızlı bir şekilde çözüm üretecek donanımda bulunuyor.

Vidanjörler Nerelerde Kullanılır?

Vidanjörlerin pek çok kullanım alanı bulunuyor. Atık suların taşınmasında, fosseptik tankların boşaltılma işleminde, inşaatların temelinde oluşan suyun temizlenmesinde ve atık su depolama tanklarının boşaltılması türünde yerlerde vidanjörler yoğun olarak kullanılıyor.

Vidanjör Nasıl Kiralanır?

Acil kiralık vidanjör ihtiyacınız olduğu anda haftanın her günü ve istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Vidanjör kiralama fiyatları konusunda da müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Son teknolojik vidanjör araçlarımızı isteğinize bağlı olarak günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. Herhangi bir soru ve sorununuz için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp