• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 1, 2019

Klozet Açma

by gokhan in Vidanjor

Evlerde lavabolardan ve tuvaletlerden koku gelmesi bir tıkanma belirtisi olabilir. Suyun gideceği borularda daralma olması lavaboların koku yapmasına sebebiyet verir. Borulardaki daralma, zamanla daha ileri boyuta ulaşarak, borunun çapının tamamen tıkanmasına sebep olduğunda ise, lavabo ve tuvaletlerde taşma meydana gelir. Bu insanları hem maddi hem de manevi yönden çok rahatsız eden bir durumdur. Bu sorunun çözümüne yönelik olarak faaliyet gösteren profesyonel firmalar mevcuttur. Bizler de bu işi yapan profesyonel firmayız. Uzman ekibimiz ve gerekli gelişmiş ekipmanımızla giderlerde meydana gelen tıkanmaları kısa sürede açıyoruz. Klozetlerdeki tıkanma da bizlerin faaliyet gösterdiği işlerden biridir. Giderdeki tıkanma açıldığında, klozet açma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Klozet Neden Tıkanır?

Klozet en fazla içine atılan tuvalet kağıtları veya hijyenik petlerin gider borusunda birikip tortu oluşturması sebebiyle tıkanır. Bu tek bir dairenin sorunu da olabilir, tüm binanın da sorunu olabilir. Bunu anlamak için diğer apartman sakinlerine durumu sormak gereklidir. Eğer tek bir dairenin klozeti tıkanmışsa pratik çözümlerle sorunu çözmeyi denemek faydalı olabilir. Tuvalet açıcılar, vb. denebilir. Ancak, oluşan tortunun bulunduğu yer ve kazandığı mukavemet, bazen zorlayıcı olabilir. Bu noktada, profesyonel firmalar devreye girer, biz de o profesyonel firmalardan biriyiz.

Klozet Nasıl Açılır?

Klozetin tıkanması ve taşması kadar, rahatsızlık veren bir diğer durum ise, tamirat için kırma-dökme işleminin yapılmasıdır. Bizlerin, uzman ekibimizle ve teknolojik cihazlarımızla yaptığımız işlemler, kırma-dökme olmadan kısa sürede tamamlanır. Bu sebeple klozet açma işleminde birçok müşterimiz firmamızı tercih etmektedir. Öncelikle, vidanjör yardımıyla klozetin suyunu çekeriz. Sonra kameralı cihazlarla, tıkalı noktayı tespit eder ve başka profesyonel ekipmanımızla tıkanıklığın açılmasını sağlarız. Klozet tıkanıklığı aynı anda birkaç dairede birden görülüyorsa, o zaman logarda bir tıkanma vardır. Firmamız, logar tıkanıklığını da kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Klozet Açma İşleminde Profesyonel Hizmet

Klozetin tıkanıp-taşması oldukça rahatsızlık veren bir sorundur. Müşterilerimiz, yıllardır klozet açma konusunda bizden destek istemektedir. Bu sağladığımız müşteri memnuniyetinin bir yansımasıdır. Firmamız, tıkalı gider açma konusunda, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyor.

TIKLA ARA
WhatsApp