• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 28, 2019

Küçük Vidanjör

by gokhan in Vidanjor

Kentleşme ile beraber alt yapı sorunları baş göstermiştir. Alt yapıda var olan problem tüm şehri etkiler. Vidanjör kanalizasyon ve foseptik çukurları temizleyen araçlardır. Küçük vidanjör araçlarının arkasında büyük depolar vardır. Bu sayede kimyasal atıkları bu depolar ile taşıma hizmeti verir. Firmamız her türlü vidanjör kiralama ve vidanjör hizmetleri veren bir firmadır.

Kullanım Alanı Nedir

Vidanjörlerin kullanım alanı öncelikle kanalizasyon ve pis su atıklarının temizlenmesinde ve tıkanıklıkların açılmasında kullanılır. Fosseptik kuyularda biriken plastik artıklar tıkanıklıklara neden olur. Bu tıkanıklık ancak basınçlı bir cihaz ile açılır. Vidanjörler kanalizasyon ve fosseptik çukurları yüksek basınç sağlayarak açarlar. Küçük vidanjör araçları aynı zamanda fabrikalardan kimyasal atıkları toplar ve ulaştırılması gereken yere ulaştırır. Bir diğer kullanım alanı atık su tesislerinde kullanılmasıdır. Firmamız vidanjör hizmeti veren bir firmadır. Deneyimli personeli ile gerek iş yerlerinde gerekse fabrikalarda tüm atık maddelerin toplanması ve transferinin sağlanması için profesyonel hizmet vermektedir.

Vidanjör Nasıl Çalışır?

İnsanların çevreye attıkları plastik ve evsel atıklar yağmur gibi doğa olayları ile kanalizasyon borularına taşınır. Zaman içinde taşınan bu plastik atıklar erimeyeceği için birikir ve tıkanıklıklara neden olur. Kanalizasyon borularında tıkanma bazen taşma ile sonuçların ve insanların sağlığını tehdit eder. Küçük vidanjör araçları basınçla çalışan araçlardır. Sağladığı basınç ile boruları açar ve içeriği deposuna alır. Firmamız aynı zamanda inşaat alanlarında biriken atık suların toplanması için vidanjör hizmeti verir. İnşaat alanlarında biriken atık sular maliyeti arttırdığı gibi iş gücü kaybına da neden olur. Bu sorun için firmamızı arayarak vidanjör kiralayabilir ve zaman kaybı yaşamadan iş verimini korumuş olursunuz. Firmamız zengin araç filosu ve sanayi araçları ile hizmet veren bir firmadır.

Vidanjör Fiyatları

Vidanjör hizmetleri her firmada farklı olmaktadır. Firmamız vidanjör kiralama ve vidanjör hizmetleri veren bir firmadır. Vidanjör çekimi hizmetleri, kanal temizleme işlemleri, atık su bulunan boruları açma hizmeti,vidanjör araçları kiralama gibi hizmetleri bulunan firmamızdan hizmet almak ve ücretlerini öğrenmek için http://vidanjorcu.com/ sitesini ziyaret edebilir ve müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp