• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 20, 2019

Lavabo Açma

by gokhan in Vidanjor

Eski zamanlarda, banyo, tuvalet, mutfak lavabolarında tıkanma olduğu zaman tıkanmanın olduğu yere kadar kazmak gerekiyordu, kazarak tıkalı lavabolar açılıyordu. Ayrıca tıkanan yeri bulmak ve onarmak çok çok zordu. Ama artık günümüzde gelişen teknoloji sayesinde lavabo açma çok kolay bir şekilde yapılır oldu.

Lavabo Açma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Evlerin ve iş yerlerinin en büyük sorunu olan, tıkalı lavabolar, büyük sorun olmaktan çıktı, çünkü vidanjörcü firmamız sayesinde tıkalı gider açma işlemleri son teknoloji ile geliştirilen cihazlar tarafından hiç bir yer kırılmadan, dökülmeden yapılmaktadır. Konutları ve iş yerlerinin korkulu rüyası olan lavabo açma, artık firmamız sayesinde daha kolay yapılmaktadır. Önceki zamanlarda gider açma işlemleri çok uzun sürmekteydi, çünkü bu işlemler yapılırken her yerin kazılması gerekiyordu. Günümüzde ise gider açma işlemleri kırma işlemine gerek kalmadan, evinizde ve iş yerlerinizde hiç bir yere zarar vermeden, oldukça kısa sürede sorun firmamız tarafından tespit edebilmekte ve giderilmektedir.

Lavaboları Açma İşlemlerinde Firma Hangi Cihazları Kullanmaktadır

Vidanjörcü firma olarak, hiçbir kırılma işlemine gerek kalmadan gider açma sorunlarını, robot tıkanıklık açma cihazı, yüksek basınçlı su veya da yıkama makinesi kullanılarak sorunları çözüme ulaştırmaktayız. Firmamızda çalışanlarımız işlerinde ustadırlar. Çünkü bu cihazları kullanmak uzmanlık ister.

Robotla yapılan gider açma işlemlerinde en önemli detay, tıkanıklığa neyin yol açtığının tespit edilmesidir. Ayrıca tıkalı olan lavaboları açma işlemlerinde teknolojik cihazlar ile tıkalı olan yerlerdeki kırık ve çatlakların tespit işlemleri de yapılmaktadır. Firmamız tarafından her türlü gider boruları ve lağım temizleme işlemleri yapılmaktadır. Üstelik bu işlemler, son teknoloji ürünü cihazlar sayesinde yapılmaktadır.

Lavabolarda Tıkanıklığa Sebep Olan Maddeler Tespit Edilmekte midir?

Tıkalı lavabo açma işlemleri sırasında firmamız çok temiz çalışmaktadır. Hiç bir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, hiç bir yere zarar vermeden, en önemlisi lavabolardan çıkan pis suların çevreye yayılmasına izin vermeden tıkanıklığa sebep olan sorun tespit edip, tıkanıklığı açmaktayız. Yaşam alanlarınızda oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları, kırmadan, dökmeden tespit edip en hızlı, en güvenli ve en dayanaklı şekilde sizlere teslim etmekteyiz. İşimizi en iyisi biz yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp