• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 19, 2019

Logar Açma

by gokhan in Vidanjor

Evlerin tuvaletinde ve lavabosunda suyun gitmemesi, bir tıkanıklık olduğunun göstergesidir. Bu durumda evlerin lavabosu ve tuvaletinde koku oluşmaktadır. Eğer tıkanıklık ciddi boyutlara ulaşmışsa, tuvalet ve lavabolarda taşma meydana gelebilir. Bu, hane sakinlerini, büyük oranda sıkıntıya sokan bir durumdur. Binanın alt katlarındaki dairelerin yaşadığı bu ciddi sorun, o daireye ait sebeplerden kaynaklanabileceği gibi, logar tıkanmasından da kaynaklanabilir. Logarın tıkanması durumunda, apartmanın birlikte hareket etmesi gereklidir. Apartman, bu konuda hizmet veren firmalarla anlaşma sağlayarak çözüm bulabilir. Bizler de alanında deneyimli personel ve gelişmiş cihazlarla logar açma hizmeti sağlıyoruz. Bu işlemi, profesyonel ekipmanla ve garantili olarak yapıyoruz.

Logar Neden Tıkanır?

Bir apartmanda kullanılan tuvaletler ve lavabolar, gider borularıyla kanalizasyona bağlanır. Tuvalete atılan, çeşitli temizlik malzemeleri, tuvalet kağıtları, gibi cisimler, lavabolara yağ atıklarının dökülmesi, hem lavabolarda hem de tuvaletlerde bir tortu oluşturur. Bu tortu, gider borularının kanalizasyona bağlanacağı noktada tıkanmaya sebep olur. Tıkanma etkisiyle, dairelerde tuvalet ve lavabolarda taşma meydana gelmektedir. Bu sorunu, profesyonel ekibimiz ve uygun teknolojik cihazlarımızla kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Logar Açma İşlemi İçin Gerekli Ekipman

Tıkalı logarı açma işlemi için, deneyimli personelimizle beraber, hassas cihazlar ile çalışmaktayız. Öncelikle logarın nereden tıkandığının tespiti için, kameralı cihazlarımızı kullanıyoruz. Tıkanıklığın yerini noktasal olarak tespit ettikten sonra, açma işlemini de yine profesyonel ekipmanımızla kısa sürede ve garantili olarak yapıyoruz. Evleri basan kanalizasyon sularının çekilmesi için, yine kullandığımız araçlar mevcuttur. Bununla birlikte, logar açıldığında, taşma olan lavabolar ve tuvaletlerdeki su miktarı normal haline dönecektir. Ayrıca, insanları rahatsız eden pis koku ortadan kaybolacaktır.

Logar Açma İşlemi Pahalı mı?

Firmamıza, ‘kanalizasyon suyu evlerimize doldu’ diye gelen müşterilerimiz ciddi bir maddi kayıp yaşamış olabilmektedir. Birçok eşya atılmak zorunda kalabilir. Buna karşın, bu maliyetler düşünüldüğünde, firmamızın sağladığı logar açma çalışması ekonomik bir işlem olarak kabul edilebilmektedir. Bu sebeplerden ötürü, en doğrusu lavabo ve tuvaletler koku vermeye başladığında, taşma yaşanmadan logar temizliğinin yaptırılmasıdır. Firmamız, pratik ve hızlı hizmet anlayışıyla müşterimize, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

TIKLA ARA
WhatsApp