• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 4, 2019

Otopark Vidanjörü

by gokhan in Vidanjor

Vidanjörlerin kendilerine özel vakumlama sistemleri bulunur. Kuvvetli ve geniş hortumlar sayesinde bu vakumlama işlemleri gerçekleştirilir. Akabinde vakumlanan yağmur suyu, foseptik suyu, kanal suyu ve kimyasal sular gibi birtakım zararlı materyalleri bu hortumlar sayesinde kendine ait tanka hapseden vidanjörler; akabinde bu suların uygun bir yere boşaltılmasını da sağlayacaktır. Vidanjörlerin kendi arasında birtakım türleri de bulunur. İşte bunlardan bir tanesi de otopark vidanjörü olarak bilinir. Otopark vidanjörleri daha ziyade kapalı alanlarda hizmet verdiklerinden dolayı bu alanlara uygun ebatlarda, alçak ve fazla geniş olmayan araçlardan oluşmalıdır.

Geniş ve İşlevsel Filo Sayesinde Aradığınız Kalitedeki Hizmetleri Alın

Vidanjör hizmetlerimizde her daim filomuzu geniş ve işlevsel tutmayı amaçlıyoruz. Buna ek olarak bu hizmetlerimizde araçlarımızın sizler için en geniş imkanlar ile donatılmasını sağlıyoruz. Teknolojiyi ve bu alanda mevcut olan gelişmeleri takip eden bir vidanjör kiralama firması olarak filomuzu da bu gelişmeler bağlamında her daim genişletiyor, yeniliyor ve durmaksızın geliştiriyoruz. Keza vidanjör hizmetlerimiz için kullanılacak olan kuka ve benzeri ekipmanları da sizler için tüm hizmetlerimizde bizler temin ediyoruz.

Deneyimli Personellerimiz Eşliğinde Profesyonel Hizmet Anlayışı

Sizlere sağladığımız otapark vidanjörü hizmetlerimizi sağlarken deneyimli personellerimizi kullanıyoruz. Tüm personelimiz alanında özel eğitimlere sahip. Aynı zamanda profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde çalışmalarımızı son derece titiz gerçekleştiriyoruz. Etrafta herhangi bir şekilde kirlilik ya da benzeri bir duruma yol açmadığımız gibi; çalışmalarımızda hiçbir güvenlik önlemini de ihmal etmiyoruz. Keza sizlerin hizmet talep ettiği alanların hiçbir alanda zarar görmemesi adına da gereken her türlü önlemi alıyor, tüm hizmetlerimizi bizlere yakışır ve sizlerin güvenini hak eder şekilde icra ediyoruz.

En Makul Fiyatlara En Nitelikli Otopark Vidanjörü Hizmeti

Vidanjör hizmetlerimizde her zaman için en yüksek kalitedeki hizmetleri sizlere sunmayı amaçlıyoruz. Hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak ve mümkün olduğu kadar bu kaliteyi yukarı taşımak da amaçladığımız şeylerden bir diğeri. Elbette firma olarak sizlere sağladığımız hizmetlerin neler olduğunu sitemizi ziyaret ederek inceleyebilir ve vidanjör hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Keza hizmet kalitemizin yanı sıra hizmetlerimizden talep edeceğimiz ücretler de daima piyasa içerisindeki en makul fiyatlar oluyor. Bu sayede otapark vidanjörü ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına bizlerin en doğru tercih olduğumuzdan adınız gibi emin olabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp