• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 5, 2019

Pimaş Açma

by gokhan in Tıkanık Açma

Apartmanlarda pek çok kişi yaşamaktadır. Bu apartman dairelerinde yaşayan kişilerin etkisiyle binanın giderinde tıkanma meydana gelmektedir. Tıkanma, etkisini lavabo ve tuvaletlerde koku olarak gösterir. Eğer tıkanma ileri boyutlara ulaşırsa, lavabolarda ve tuvaletlerde taşma oluşur. Bu son derece rahatsız edici ve hijyen sorunu yaratan bir sorundur. Bu sorunun çözümü için, hizmet veren profesyonel firmalar mevcuttur. Bizler de deneyimli ekibimiz ve uygun ekipmanımızla kaliteli pimaş açma hizmeti sağlayan firmalardan biriyiz. Sektörel yenilikleri yakından takip etmemiz ve teknolojik cihazlara sahip olmamız sayesinde kırma-dökme işlemine gerek duymadan kısa sürede sorun çözme kabiliyetine sahibiz. Bundan dolayı, birçok müşterimizin tercih ettiği firma olmayı başarıyoruz.

Pimaş Neden Tıkanır?

Binaların atık sularını logara kadar taşıyan ve kanalizasyona aktaran pvc borulara pimaş denir. Pimaşlar tuvaletlere atılan temizlik maddeleri ve lavabolara dökülen yağ atıkları nedeniyle tıkanır.

Pimaşlar, dik olduğu yerlerde tıkanmaz. Ancak, dirseklerin olduğu yerlerde veya logara bağlanacağı nispeten yatay bir hal aldığı yerlerde tıkanma oluşur. Bu durumda ortaya çıkan, koku ve lavabolar ile tuvaletlerdeki taşmalar, son derece rahatsız edici bir problemdir. Tıkanmanın az olduğu durumlarda bazı geçici çözümler fayda sağlar. Karbonat-tuz veya karbonat- sirke tıkanmanın ileri düzeyde durumlarda fayda sağlamaz. Bu gibi durumlarda bizler gibi profesyonel firmaların yardımı gereklidir.

Pimaş Nasıl Açılır?

Tıkanan pimaşlar için bizlerin sahip olduğu deneyimli ekip kadar, profesyonel ekipman son derece sorun çözücü niteliktedir. Gittiğimiz adreste uzman ekibimiz, öne bir keşif yaparak işe başlar. Ardından, kameralı cihazlarla pimaşın tıkalı olduğu noktayı tespit ediyoruz. Bu aşamadan sonra pimaş açma işlemi için, jet motorlarımız devreye girer. Tazyikli su ile tıkalı olan noktanın tam manasıyla açılmasını sağlıyoruz. Kısa süre içerisinde sorunu çözüyoruz, üstelik kırma-dökme işlemi olmadan çözüyoruz.

Kaliteli Pimaş Açma Firmasıyız

Uzun yıllardan beri sektörde yer aldığımızdan dolayı pimaş aşma işini en kısa sürede ve uygun fiyatla çözüme kavuşturuyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetimiz kadar hızlı servisimiz sebebiyle pek çok kişinin tercih ettiği bir firma olmayı başarmış durumundayız.

TIKLA ARA
WhatsApp