• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Şubat 21, 2019

Tıkanıklık Açma

by gokhan in Vidanjor

Tuvalet, lavabo ve kanalizasyon giderleri tıkanıklığı ev sakinleri için oldukça büyük dertlere yol açmaktadır. Tıkanıklığın yanı sıra kötü kokularla da ev sahiplerini rahatsız etmektedir. Arıtma işlemlerini gerçekleştirerek sizleri bu sorunlardan kurtarıyoruz. Kendi başınıza tıkanıklık açma konusunda başarılı olunması oldukça zordur. Kendi uğraşlarınız kısa süreli çözümler olmaktadır.

Kendiniz Uğraşmayın

Kişiler için gider açma oldukça basit görünebilir. Ama hiçte kolay bir iş değildir. Kendi başınıza denemeye çalıştığınız tıkanıklık açma, sonucunda istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir. Boruların iyice tıkanmasına yol açabilirsiniz. Yada pis suyun geri gelmesine neden olacak işlemler yapabilirsiniz. Bu arada en büyük sorun yapacağınız yanlış işlemler sonucunda gider borularının patlaması olacaktır. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için bizden yardım alabilirsiniz. İşinde usta olan ekiplerimizle sizler bu sorunlarla uğraşmadan en hızlı ve en güvenilir yöntemlerle borularınızı açıyoruz.

Boruların Temizliği

Sürekli tıkanan lavabolardan kadınlar oldukça dertli durumdadır. Kendilerince çareler bularak anı kurtarmak adına yöntemler denemektedirler. Bu yöntemler kısa süreli çözümler olmaktadır. Gider borularında meydana gelen pisliklerin tamamen temizlenmesi ve gider borularının açılması gerekmektedir. Bu işlemleri evinizde sizin yapmanız oldukça zor olacaktır.

Ayrıca uygulamış olduğunuz geçici yöntemler yüzünden kötü kokularında ortaya çıkmasına yol açmış olacaksınız. Kişilerin bu tür işleri kendilerinin yapması oldukça zor olacaktır. Bu yüzden işinde tecrübeli olan insanlara bu işi bırakmalısınız. Sizin bulmuş yöntemlerin aksine doğru işlemlerle kötü kokuların oluşmasına izin vermeden ve borulara zarar vermeden bu işi ekiplerimiz hallediyorlar.

Yöntemlerimiz ve Hizmetlerimiz

Kanalizasyon borularında sık sık meydana gelen tıkanıklık için tecrübeli ekibimiz sayesinde tıkanıklık açma işlemi oldukça basit bir hal almaktadır. Tıkanmış olan borulardaki birikintiler son teknoloji vidanjörler kullanılarak, kırılmadan ve tertemiz bir halde kullanıma hazır hale getiriliyor. Eski veya sağlıklı olmayan yöntemlerin kullanılmaması gereken gider borularına gereken hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Sizin için en ekonomik ve en pratik çözümleri sizlere sunuyoruz. Borularda oluşan birikintileri temizlenmesinden sonra evinizde kötü kokular oluşacağından ya da etrafın kirleneceğinden endişe duymadan bizimle çalışabilirsiniz. Evinizin temizliğine özen gösteren tecrübeli ekibimizle işimizi yapıyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp