• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 5, 2019

Tuvalet Açma

by gokhan in Tıkanık Açma

Evlerde lavabo ve tuvalet tıkanmasının belirtisi koku olarak kendisini gösterir. Bu son derece rahatsız edici bir durumdur. Tıkanmanın daha ileri bir boyuta ulaşması halinde lavabo ile tuvaletlerde taşma meydana gelmektedir. Bu kokudan daha ciddi bir problemdir. Tıkanma, bir dairenin giderinde olabileceği gibi, logardan da kaynaklanabilir. Özellikle apartmanlarda alt katlarda tuvalet ve lavabo taşmalarının nedeni, logar tıkanıklığından kaynaklanmaktadır. Bu sorunun çözümünde profesyonel firmalar, çözüm sunmaktadır. Bizler de alanında uzman bir ekiple, teknolojik cihazlarla tuvalet açma çalışması yapan bir firmayız. İşlemlerimiz, kırmadan-dökmeden ve kısa sürede çözüm sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir.

Tuvalet Tıkanması Neden Olur?

Bir apartmanda çok sayıda daire vardır. Bu dairelerde çok sayıda kişi yaşamaktadır. Tuvaletlere temizlik malzemeleri ve hijyenik petlerin atılması nedeniyle tıkanma meydana gelmektedir. Bunun yanı sıra, lavabolara, atık yağların dökülmesi, tıkanmaya sebebiyet vermektedir. Bu tortular, binanın gider boruları vasıtasıyla logara iletilir. Logarda meydana gelen tıkanmalar, apartmandaki dairelerin lavabo ve tuvaletlerinde taşmaya sebep olur. Firmamız, teknolojik cihazlar ile tıkalı logarı kısa süre açmaktadır.

Tuvalet Açma Nasıl Yapılır?

Firmamıza başvuran müşterimizin adresine giden deneyimli ekibimiz önce keşif yapar. Ardından, logarda tıkanmanın tam olarak nerede olduğunu keşfetmek için, kameralı cihazlarımızı kullanıyoruz. Kameralı cihazlarımız, logarın tıkalı noktasını tam olarak tespit eder. Bu aşamadan sonra, firmamızın sahip olduğu diğer teknolojik cihazlar ile garantili logar açma çalışması yapıyor ve kısa sürede sonuç alıyoruz. Bunun yanında dairelerde, taşmış olan kanalizasyon suyunu da çekmek için sahip olduğumuz cihazlarla müşterilerimize fayda sağlıyoruz.

Tuvalet Açma Hizmeti

Evlerde tuvaletin ya da lavabonun taşması sonucunda kanalizasyon suyu eşyalara zarar verir. Ayrıca, ortaya çıkan koku ve pis su, hijyenik açıdan insanlara rahatsızlık vermektedir. Bu konuda pek çok kişi profesyonel hizmetimizden dolayı bizleri tercih etmektedir. Bizler, uzun yıllardan bu yana sektörde olmamızın verdiği avantajla ve teknolojik cihazlarımızla, logar açma hizmetinde en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, müşterimizin sıkıntısını kısa sürede ve uygun fiyatla çözüme kavuşturuyor. Bu sorun için, gelen taleplere, anında dönüş yapıyoruz.

TIKLA ARA
WhatsApp