• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 8, 2019

Vidanjör Hizmeti

by gokhan in Vidanjor

Birikmiş olan her türlü atığın toplanıp başka yerlere nakledilmesi için vidanjör hizmeti kullanılmaktadır. Vidanjörler öncelikli olarak tuvalet tıkanıklıkları ve kanalizasyonların temizlenmesinde kullanılmaktadır. Bu hizmetin yanı sıra birikmiş olan ve atık sınıfına giren tüm çöplerin temizlenmesi için vidanjörlerden yardım alınmaktadır. Tıkanmış olan tesisatların açılması, fabrika atıklarının ve kimyasal maddelerin taşınması, otel ile restaurant çöplerinin temizliği ve inşaat temellerinde birikmiş olan suların çekilmesi işlemi içinde vidanjörler tercih edilmektedir. Firmamızın müşterilerine sağladığı vidanjör hizmeti sayesinde taşınması gereken atıklar ve açılması gereken ortamlarla alakalı tüm işler kısa sürede halledilmektedir.

Tıkanıklık Açma İşlemleri

Müşterilerimize sağladığımız vidanjör hizmeti çeşitlerinin başında tıkanıklık açma işlemleri gelmektedir. Tıkanıklık açma işlemlerin gerçekleştirildiği ortamlar arasında kanalizasyon, tuvalet, lavabo, logar ve mutfak gibi alanlar gelmektedir. Özellikle mutfak, tuvalet ve lavabo gibi ortamlarda meydana gelen tıkanıklıklar, giderlerde biriken yabancı cisimlerden ve kapasitesinin üstünde kullanım sağlamaktan dolayı meydana gelmektedir. Müşterilerine vidanjorcu.com sitesi ile hizmet veren firmamız sayesinde bu bölgelerde bulunan tıkanıklıklar uygun vidanjör ve açma ekipmanları kullanılarak giderilebilmektedir. Bu tarz tıkanıklıklardan daha çok kanalizasyon ve logar sisteminin tıkanması daha büyük sıkıntı yaratmaktadır. Firmamız bu tıkanıklıklara müdahale ederken sıkıntının neden oluştuğunu bulmakla işe başlamakta ve son teknolojik aletlerle sıkıntıyı gidermektedir.

Temizlik İşlemleri

Sağlanan vidanjör hizmetleri arasında temizlik işlemleri de bulunmaktadır. Özellikle kanalizasyon, logar ve foseptik çukurlarının temizliği bunların başında gelmektedir. Kanalizasyon sistemlerindeki tıkanıklıkları gidermenin yanı sıra temizlik işlemleri de yapılmaktadır. Bunun yanı sıra logarların kötü kokmasını engellemek amacıyla temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca düzenli şekilde boşaltılması gereken foseptik çukurları da firmamız tarafından kolaylıkla temizlenmektedir.

Hat Yıkama ve Yağ Tutucu Temizleme İşlemleri

Firmamız kanalizasyon hat yıkama işlemleri ve yağ tutucu temizleme işlemlerini de vidanjör hizmeti kapsamında sunmaktadır. Kanalizasyon hattının bakım çalışmaları arasında yer alan hat yıkama işlemlerinin rutinler halinde sürekli tekrarlanması gerekmektedir. Sağlanan hizmet sayesinde bu işlem profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Bitkisel yağ kullanan işletmelerin giderlerinde atık haline gelen yağların kanalizasyona karışmasını engelleyen özel hazneler bulunmaktadır. Firmamız yağ tutucu adı verilen bu haznelerin temizliğini de yapmaktadır.

TIKLA ARA
WhatsApp