• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 13, 2019

Vidanjör Ne İşe Yarar

by gokhan in Vidanjor

Vidanjör bir araçtır. Böylelikle vidanjör ne işe yarar sorusunu araç üzerinden cevaplanması gerekmektedir. Bu aracın genel amacı kanalizasyon temizliği yapmaktır. Kanalizasyon içerisini temizlemesiyle birlikte içerisinde oluşan suyu da temizlemektedir. Vidanjör aracının arkasın büyük bir tane depo bulunur. Kanalizasyon içerisinde boru yardımı çekilen birçok kirli atık bu depo içerisine dolar. Deposunun olmasından dolayı kanalizasyon dışında belirli fabrikaların kimyasal atıklarını temizlemek için kullanılan araç olarak da bilinir. Firma olarak vidanjör aracının kullanılması gereken birçok alana hizmet vermekteyiz. Bulunduğumuz il üzerinde olan birçok farklı kişiye aynı anda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz genel olarak su çekimi, atık temizleme, bakteri, evsel atıklar, kanalizasyon atıkları, otel temizlikleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Vidanjör Nerelerde Kullanılır?

Çok farklı bölgelerde kullanılması uygun görülen vidanjör ihtiyaç duyulan her bölgeye temin edilir. İnşaatların temelinde oluşabilecek suyun çekimi için kullanılabilir. Kanalizasyonların içerisindeki kimyasal atıkları ve temizlenmesi için kullanılabilir. Ciddi boyutlarda oluşan tıkanıklıklar için vidanjör aracına mutlaka ihtiyaç duyulmaktadır. Amaçlarının dışında birçok alanda kullanılan vidanjör arıtma tesisleri içerisinde de kullanılır. Arkasında bulunan büyük deposuyla beraber vidanjör ne işe yarar sorusuna her alanda cevap vermektedir. Fabrikalar üzerinde bulunan büyük tankların içerisinin temizlenmesinde de tercih edilir.

Vidanjör Ne İçin Lazım Olur?

Vidanjör araçları genel olarak temizleme, arıtma, çekme ve tıkanıkları açma işlemleri gibi sorunlar üzerinde lazım olur. Bu sorunları yaşayan şirketler veya fabrikalar sorunlarını çözmek için firma üzerinden vidanjör talebi vermelidir. Güçlü bir yapısı olmasından dolayı yüksek çekim gücüne sahiptir. Büyük çeşitleriyle beraber derin deposu içerisine depolanması gereken birçok atığı atmaktadır. Özellikle büyük sıkıntıların oluştuğu fosseptik kuyularında kullanılmaktadır. Bu kuyuların içerisinde bulunan kimyasal atıkların büyük sebeplere neden olmaması için öncelikli olarak firma üzerinden tercih edilir.

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Vidanjör hizmetini temin ederken hangi alanda sıkıntının oluştuğunu firma üzerine iletmeniz gerekir. Bu duruma göre yönlendirilen vidanjör ne işe yarar konusunda belirtilen işi yapmaktadır. Arkasında bulunan büyük deposuyla beraber uzun bir boruya sahiptir. Çekme, temizleme gibi sorunları ortadan kaldırdığı gibi yüksek emici gücü ile birçok tıkanmanın üstesinden gelmektedir.

TIKLA ARA
WhatsApp