• 0532 772 41 14 - 0532 772 56 27
Mart 14, 2019

Vidanjör

by gokhan in Vidanjor

Kanalizasyon temizliğinin yapılmasında çoğunlukla vidanjör araçlarına ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca kafe, otel ve restoranlarda bulunan çöpler sonrasında ortaya çıkan atık haline gelmiş ürünlerin temizliği de vidanjörler tarafından yapılıyor. İnşaat temellerinde meydana gelen su birikintilerinin çekimi de vidanjör araçları ile yapılıyor. En zorlu tıkanıklıklar konusunda bile alt yapı ve donanıma sahip olan firmamız, hızlı, sorunsuz ve en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi gerekiyor.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Kuka sistemi, vidanjör araçlarının diğer bir ismi olarak biliniyor. Basınçlı su yardımı ile kanallar ya da kanalizasyonlar kolay bir şekilde açılıyor. Ayrıca özel sistemler olup, araç üstü ekipman şeklinde tasarımı yapılıyor. Su tankı araç üzerinde bulunuyor ve su tankının hacmi, aracın yük ağırlık hacmi göz önüne alınarak imal ediliyor. İşleyiş bakımından yüksek basınçlı su, tanktan uzun bir hortum aracılığı ile alınıyor ve foseptik çukuruna pompalanıyor. Kanal temizleme çalışmaları, rögar açma, logar tıkanıklıklarına profesyonel çözümler sunma hizmetini en üst seviyede sağlıyoruz. Son model vidanjörlerimiz ile tıkanıklık sorunlarına uygun çözümler sunuyoruz. Temizlik işlemlerini başarıyla yürütüyoruz ve tıkanan kanalları ilk günkü gibi kullanım olanağına kavuşturuyoruz. Çalışmalarımızda üstün kaliteli hizmetimizin yanı sıra profesyonel hizmetimizi tıkanıklık nedenini ortaya koymada da sağlıyoruz. Tıkanıklık nedenlerini tespit etmek için kameralı görüntüleme cihazlarımızla hareket ediyoruz. Bu sayede tıkanıklığı noktasal olarak tespit ediyoruz.Vidanjör Hizmeti Sonrası Zarar Oluşur Mu?

Firmamızın kanal görüntüleme hizmeti sayesinde vidanjör hizmeti verilen bölgelerde herhangi bir hata ve sorun ortaya çıkmıyor. Herhangi bir hatanın ortaya çıkmasını engellemek için tıkanıklık sorununu bitirmek için yaptığımız çalışmalar ile siz değerli müşterilerimize sorunları çözme garantisi veriyoruz. Firmamızın yaptığı çalışmalar ile herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız çalışmalarda sizlerin bütçelerini zorlamamaya her zaman dikkat ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarda tıkanıklık bölgesini hem hızlı hem de pratik bir yöntem ile açıyoruz. Tıkanıklık konusunda verdiğimiz hizmetlerde hasarın ve tıkanıklığın büyüklüğü farklılık gösterebiliyor.

TIKLA ARA
WhatsApp